دوشنبه 30 بهمن 1396

باربری و اتوبار حکیمیه

باربری حکیمیه با توجه به تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. باربری حکیمیه دارای انواع وسایل نقلیه می باشد که با توجه به حجم بار وسیله نقلیه مورد نیاز شما را فراهم می کند. باربری و اتوبار حکیمیه به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد برای همین سعی نموده تا از تجهیزاتی استفاده کند که آلودگی کمتری ایجاد می کنند.این باربری قبل از بار زدن لوازم اقدام به بیمه نمودن آنها می کند تا در صورتی که در حین جابه جایی به لوازم آسیبی وارد شد بتوانید خسارت آن را از بیمه پس بگیرید.

هر خانواده ایرانی حداقل یک بار با اثاث کشی رو به رو بوده است. برنامه ریزی برای جمع آوری و بسته بندی لوازم همواره کاری پیچیده و دردسرساز است. باربری و اتوبار حکیمیه به منظور تسهیل اثاث کشی از صفر تا صد کارها را برای شما انجام می دهد.

باربری و اتوبار حکیمیه خدمات تخلیه بار را نیز برای شما ارائه کرده است. اگر بعد از جابجایی خسته هستید و نیاز به کمک دارید می توانید از کارکنان باربری و اتوبار حکیمیه بخواهید تا بارها را برایتان تخلیه کنند. شما با خیالی آسوده منتظر بمانید تا در کوتاه ترین زمان و در نهایت دقت اثاثیه هایتان در محل جدید چیده شوند.