چهارشنبه 4 بهمن 1396

لیست باربری های محدوده حکیمیه

باربری و اتوبار کاج

  • وب سایت باربری حکیمیه: freightage.ir
  • تلفن باربری:22149545
  • درباره باربری:اثاث کشی ، بسته بندی و ماشین مجهز حمل و نقل شهری با تخفیف ویژه در حکیمیه تهران - باربری در حکیمیه با انواع خودروهای مجهز و مدرن و سرویس VIP

اتوبار تکبارتهران

  • وب سایت باربری محدوده حکیمیه:  takbartehran.ir
  • تلفن باربری:22142131
  • درباره باربری:باربری تکبار تهران از جمله شرکتهای مجرب و متخصص در زمینه باربری شهری است که در طول سالها ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای خود قرار داده است. از آنجاییکه که این انجام وظیفه با مسئولیت های زیادی همراه است و کار معمولا در شرایطی است که که مشتریان و کارفرمایان شرایط نا معمولی را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس میباشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما قویا معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن خواهیم بود.

اتوبار و باربری هدف بار

  • وب سایت باربری حکیمیه: hadafbar.com
  • تلفن باربری:22719193 - 22713840
  • درباره باربری:باربری هدف بار تهران به عنوان یکی از شرکتهای حمل و نقل شهری و اتوبار در تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه میباشد و تحت نظارت کامل باربری بزرگ شمیرانات تهران فعالیت مینماید. هدف ما در این مجموعه توسعه و گسترش خدمات به کلیه نقاط تهران همراه با حفظ کیفیت و رعایت تمامی اصول حرفه ای و مشتری مداری است.حمل و نقل شهری ، بسته بندی اثاثیه، باربری منزل و اداری و هرگونه نیاز به سرویس های حمل و نقل شهری در محدوده تهران بزرگ تخصص ماست. با شماره تلفنهای ما تماس حاصل نمایید.لازم به ذکر است که هدف بار تهران آماده عقد قرارداد با تمامی موسسات و ادارات دولتی و خصوصی جهت همکاری طولانی مدت میباشد.

......................................................................................................................

......................................................................................................................

باربری حکیمیه با توجه به تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. باربری حکیمیه دارای انواع وسایل نقلیه می باشد که با توجه به حجم بار وسیله نقلیه مورد نیاز شما را فراهم می کند.این باربری قبل از بار زدن لوازم اقدام به بیمه نمودن آنها می کند تا در صورتی که در حین جابه جایی به لوازم آسیبی وارد شد بتوانید خسارت آن را از بیمه پس بگیرید.هر خانواده ایرانی حداقل یک بار با اثاث کشی رو به رو بوده است. برنامه ریزی برای جمع آوری و بسته بندی لوازم همواره کاری پیچیده و دردسرساز است. باربری و اتوبار حکیمیه به منظور تسهیل اثاث کشی از صفر تا صد کارها را برای شما انجام می دهد.باربری و اتوبار حکیمیه خدمات تخلیه بار را نیز برای شما ارائه کرده است. اگر بعد از جابجایی خسته هستید و نیاز به کمک دارید می توانید از کارکنان باربری و اتوبار حکیمیه بخواهید تا بارها را برایتان تخلیه کنند. شما با خیالی آسوده منتظر بمانید تا در کوتاه ترین زمان و در نهایت دقت اثاثیه هایتان در محل جدید چیده شوند. 

باربری حکیمیه با دارا بودن تجهیزات بروز باربری آماده حمل بار در تهران و حمل و نقل از تهران به شهرستان با بالاترین کیفیت می باشد. هزینه باربری با توجه به نرخ کرایه مصوب شده توسط اتحادیه در نظر گرفته می شود.

باربری و اتوبار حکیمیه به شما توصیه می کند قبل از جابجایی لوازم الکنرونیکی و صوتی-تصویری اتصالات مربوط به کابلها را بررسی کنید و در صورت نیاز از نحوه اتصال کابلها عکس بگیرید تا در هنگام نصب د رمحل جدید دچار مشکل نشوید. وانت تلفنی حکیمیه

خدمات ما سریع، ایمن و ارزان است. باربری و اتوبار حکیمیه نامی آشنا در عرصه باربری